Pro nakupující z jiného členského státu EU: vpravo nahoře změňte měnu na EUR.

Poistka proti šľahu Acetylén - medzi hadice suchá predloha Acetylén

Kód: 80750
28 € / ks 23,14 € bez DPH 28 € / 1 ks
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
25.2.2025
Možnosti doručenia
Poistka proti spätnému šľahu pre Acetylén (Ac). Poistka slúži proti šľahnutiu / plameňu späť do tlakovej fľaše. Tento model sa používa medzi hadice. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pojistka proti zpětnému šlehu, pro Acetylen - vkládaná mezi hadice

  • Pojistka proti zpětnému šlehu pro acetylen (AC). Pojistka slouží proti šlehnutí / plamenu zpět do tlakové lahve.
  • Tento model se používá mezi hadice. Na obou stranách hadičník 8,0 mm. 
  • Tato pojistka například pro tuto dvoj hadici acetylen a kyslík
  • Světový výrobce GCE

Pozor, dle normy by měla být použita pojistka proti zpětnému šlehu i na hoření podporující plyn - kyslík (O2).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Autogénna technika / PB
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Video o pojistkách proti šlehu

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JR Avatar autora | 1.2.2025
5
M Avatar autora | 28.1.2022
Kvalitní zpracování. Rychlé dodání zboží.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

GCE - světový výrobce redukčních ventilů a dalšího vybavení pro svářeče

Skupina GCE má rozsáhlý sortiment výrobků a služeb po zákazníky odebírající průmyslové, medicinální a laboratorní zařízení.

Skupina GCE má prodejní zastoupení v následujících zemích: Rakousko, Benelux, Česká Republika, Francie, Německo, Maďarsko, Itálie, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Anglie, Čína a Rusko.

Kromě toho GCE nedávno otevřelo nová prodejní místa na Středním východě (Dubaj) v Panamě a Mexiku. GCE má hlavní výrobní jednotky v České Republice a Číně. Distribuční centrum GCE se nachází v Kladně, severně od Prahy.

GCE je spojována se světovými ochrannými známkami a značkami jako jsou AGA, BOC, Butbro, Charledave, DruVa, ESAB, Linde, Mediline, Mujelli, Murex, Propaline, Rhona a Sabre. GCE je držitelem certifikátů ISO 9001 a produkty GCE jsou testovány a schvalovány podle BAM, BSI, Norske Veritas, US Dot, UL, CEN, DIN a SIS. Všechny medicinální produkty a zařízení mají schválení EN pro značku CE, která vyjadřuje, že výrobek je v souladu s příslušnými požadavky, stanovenými v harmonizovaných právních předpisech Evropské unie a odpovídá standardům ISO 14000.

Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu.

Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.